Tapa vald tunnustas Eesti Vabariigi 99. sünnipäeval inimesi, kes paistsid oma tegevusega eriliselt silma 2016. aastal või on seda teinud juba pikkade aastate jooksul. Valla poolt tunnustati tänukirjadega kauaaegse panuse eest Viru Haigla arengusse järgenvaid meie töötajaid:

dr Alla Gannošina, Tiiu Lappert, Tatjana Kristetskaja, Galina Lestšuk, Nadezda Turapina, Rutt Tiits, Maie Joonas, Irina Bindjugova, Svetlana Müürisepp, Nadja Putsenko ja Nikonov Anatoli ning kahte meie endist töötajat: Skaidrite Tomson – Kärt ja Valentina Kovaleva.

Processed with MOLDIV

Kategooria “Elutöö” pälvis doktor Vaida Reinhard

Vaida Reinhardi iseloomustavad tema kolleegid, patsiendid õendusabis, hoolealused eakate kodus järgmiste sõnadega: „suurepärane inimene,“ „tohutult abivalmis“ ja „temas on rohkem inimest ja inimlikkust kui 10-s inimeses kokku“. Tööd meditsiini valdkonnas alustas Vaida Reinhard 1962. aastal Tapal. Ta on töötanud narkoosiõena, statistikuna, anestesioloogina, kirurgina, kiirabi-, valve- ja hooldusarstina. Vaida Reihard on anestesioloogina töötanud ka Rakvere Haiglas, olles vastutav ja otsustav meeskonnaliige nii operatsioonisaalis kui intsensiivravis. Vaida Reinhardi eeskujul õppis üks tema tütardest samuti anestesioloogiks.

Palju õnne, tervist ja jõudu ning oskust rõõmu tunda hetkedest, mis meid ümbritsevad ning inimestest, kes on meie lähedal!

Processed with MOLDIV