Statsionaarne õendusabi

Meie rõõmsameelsed ja siirad õed pakuvad Teile professionaalset ööpäevaringset õendusabi.

Õendusabi osutamine haiglas on mõeldud stabiilses seisundis patsiendile, kes ei vaja pidevat arstiabi, kuid kes vajab raviprotseduure mahus, mis ületab koduõenduse võimalused. Patsient võib sellist abi vajada pärast traumat või rasket haigust, kroonilise haiguse ägenedes, aga ka raskest haigusest tingitud vaevuste leevendamiseks.

Osakonnas võimaldatakse arsti poolt määratud füsioterapeudi teenust. Tasulise teenusena on võimalik osta massaaži, ravivõimlemist ja füsioteraapiat.

Iseseisva statsionaarse õendusabi teenuse omaosalus 2018. aastal on alates 01.04 11 EUR/ööpäev Eesti Haigekassa kindlustatule. Iseseisva statsionaarse õendusabi teenust osutatakse ka tasulise teenusena.

Õendusabisse suunab patsiendi perearst või eriarst, Viru Haigla AS poolt kehtestatud saatekirja vormiga.

Külalistel on hea võimalus ööbida meie majutuskompleksis. Ühe öö tasu koos hommikusöögiga on 25 EUR/külaline.

Lae alla saatekirja vorm siit

Lae alla patsientide sisekorraeeskiri siit

Lae alla plaanilise ravi järjekorra pidamise kord siit

Kontakt: Marina Babii | e-post: marina@viruhaigla.ee | Tel: 32 58 803

doctor checking blood pressure and heart rate in a hospital or in pharmacy with young female patient
portrait of a veterinarian and assistant in a small animal clinic at work

Polikliinik

Visiiditasu ambulatoorse eriarstiabi osutamisel on 5 EUR.

Visiiditasu makstakse registratuuris enne vastuvőtule pöördumist. Tasuda saab nii sularahas kui pangakaardiga. Visiiditasu maksnud patsiendile koostatakse registratuuris visiiditasu arve. Visiiditasu tasumist kontrollitakse vastuvőtu kabinetis.

Registratuur:
Tel: 325 88 10

Eakate kodu

Meie hoolas personal hoolitseb eakate eest ning meie hoolealused ei pea muretsema enam igapäeva kodutööde eest. Võtame enda kanda eluruumide koristamise ja toitlustuse, samuti on meil majas meditsiiniline personal.

Kohamaksumus hooldekodus on alates 570 EUR/kuu. Hinnad sõltuvad toa liigist ja hooldus-põetusvahendite vajadusest.

Kontakt: Marina Babii | e-post: marina@viruhaigla.ee | Tel: 32 58 803

Close-up of disabled female hand holding cane with her doctor walking near by

Eakate päevakeskus

Avasime koostöös Tapa Vallavalitsusega päevakeskuse, kus pakume dementsuse sündroomiga eakatele ja mäluhäiretega inimestele päevahoiuteenust.

Päevakeskuse teenuse pakkumisel lähtume sotsiaalhoolekande põhimõtetest (Sotsiaalhoolekande seadus).

Päevakeskuse teenuse eesmärk on säilitada ja toetada eaka toimetulekut andes päevale kindla struktuuri ning vajadusel olemas olla pereliikmetele neid toetades ja nõustades.

Päevahoiuteenusele suunatakse isikud, kelle elukohana rahvastikuregistrisse on kantud Tapa vald ja kes vajavad teenust tervislikust seisundist tulenevalt. Teenus on kliendile tasuline, omaosalusega 10%.

Päevahoiuteenusele saamiseks esitab sihtgruppi kuuluv isik või tema seaduslik esindaja Tapa Vallavalitsuse sotsiaalosakonda vastavasisulise vabas vormis taotluse. Tapa Vallavalitsuse sotsiaalhoolekande juhtivspetsialist Maarika Mändla. Telefon: 3258691; 59199410. E-post: maarika.mandla@tapa.ee

Päevakeskuse tegevusjuhendajaga viiakse igapäevaselt läbi mitmeid arendavaid tegevusi, sealhulgas mälutreeninguid, peenmotoorseid tegevusi jne. Tegevuste intensiivsus lähtub eelkõige eaka suutlikkusest ja toimetulekust.

Päevakeskuses on eraldi ruumid tegevuste läbiviimiseks ning puhkamiseks. AS Viru Haigla pakub omalt poolt igale eakale tasuta lõunasuppi. Soovi korral on igal eakal võimalus tellida endale hommikusöök, lõunasöök ja õhtusöök väikese tasu eest. AS Viru Haigla menüü hinnakiri asub päevakeskuses.

 

Päevakeskus on avatud tööpäeviti kella 07:00 kuni 19:00-ni.

Kontakt: Teele Tuoppi | e-post: teele@viruhaigla.ee | Tel: 58666035

Perearstikeskus

Tapa Perearstikeskus OÜ

Valgejõe pst 14/2 45109 Tapa

Perearstid:
Katrin Kallas, Tel 325 8825
Katrin Kuusik, Tel 325 8813
Riina Niibo, Tel 325 8812

Perearsti nõuandetelefon on abiks, kui:

  • te soovite teada, kas teie tervisemure korral on vältimatu pöörduda erakorralise meditsiini osakonda, perearsti poole või saab olukorra lahendada koduste vahenditega
  • terviseprobleem tekib väljaspool tööaega, puhkepäevadel või riiklikel pühadel
  • te viibite väljaspool kodukohta või olete välismaal ega saa oma perearsti poole pöörduda (välismaalt helistades valige +372 634 6630)
  • te soovite informatsiooni Eesti tervishoiusüsteemi korralduse kohta (kuidas elukoha muutumisel perearsti vahetada, millise eriarsti juurde pöörduda, kuidas teha tervisedeklaratsiooni jm)
  • perearsti nõuandetelefon on abiks ka laste- ja hooldusasutustele juhul, kui asutuse tervishoiutöötaja ei ole kättesaadav.

Kõne hind

Helistades lauatelefonilt lühinumbrile 1220, on esimesed viis minutit tasuta (v.a Starmani ja Tele2 võrgust), peale viit minutit tasub helistaja kõne eest kohaliku kõneminuti hinna alusel.
Helistades mobiiltelefonilt lühinumbrile 1220, tasub helistaja kõne eest alates esimesest minutist telefonioperaatorite hinnakirjade alusel (Telia – 0,2278 €/min, Tele2 – 0,23 €/min, Elisa – 0,30 €/min (seisuga 31.03.2017)).
Helistades lauatelefonile +372 634 6630, tasub helistaja kõne eest telefonioperaatori hinnakirja alusel ning numbrile saab helistada ka välismaalt.

Rehabilitatsioon

Sotsiaalse rehabilitatsiooni teenus

Sotsiaalse rehabilitatsiooni teenus (edaspidi SRT) on puudega inimesele osutatav sotsiaalteenus, mille raames tehakse rehabiliteerivaid tegevusi rehabilitatsiooniprogrammi, tegevuskava või isikliku rehabilitatsiooniplaani alusel.

Tööalane rehabilitatsioon

Tööalane rehabilitatsioon on isiku tööeluks ettevalmistamiseks, tööle asumiseks või töötamise jätkamiseks osutatav tööturuteenus, mis seisneb sotsiaalhoolekande seaduse alusel kehtestatud rehabiliteerivates tegevustes.

 

Kontakt: reha@viruhaigla.ee

tapahaigla
doctor_female_young

Toitumisnõustamine

Toitumisnõustaja teenus on mõeldud kõigile, kes soovivad teha tervislikemaid toiduvalikuid ning muuta oma toitumisharjumisi tervisliku ja tasakaalustatud toitumise suunas. 

Nõustamine toimub nii eesti, kui ka vene keeles.

Toitumisnõustaja vastuvõtule palume eelnevalt registreerida Viru Haigla registratuuris 32 58 810.

Visiiditasu esmane  vastuvõtt 1 tund 35 eurot

Korduv vastuvõtt 25 eurot.

Individuaalse menüü koostamine üheks nädalaks 35 eurot