Juhatus

Meelis Kukk - Juhatuse liige, tegevjuht

Telefon: +372 56909770

E-mail: meelis@viruhaigla.ee

223

Aivar Kuusik - Juhatuse liige, peaarst

E-mail: aivar@viruhaigla.ee
263

Administratsioon

Meile Valk - Pearaamatupidaja

E-mail: meile@viruhaigla.ee

Marika Vaskova - Raamatupidaja

E-mail: marika@viruhaigla.ee

186

Ester Tomson - Raamatupidaja

E-mail: ester@viruhaigla.ee

Lenne Rätsep - Meditsiiniteenuste arendusjuht

E-mail: lenne@viruhaigla.ee

Mart Aru - Projektijuht

E-mail: mart@viruhaigla.ee

Kristjan Seiman - Ehituse projektijuht

Telefon: +372 53485592

E-mail: kristjan@viruhaigla.ee

Arstid

Aivar Kuusik - Peaarst, gastroenteroloog

E-mail: aivar@viruhaigla.ee

263

Vaida Reinhard - Arst

E-mail: info@viruhaigla.ee

195

Liivi Piho - Hambaarst

E-mail: hambaravi@viruhaigla.ee

 

271

Kaupo Ole - Arst

E-mail: kaupo@viruhaigla.ee

Ragne Ole - Arst

E-mail: ragne@viruhaigla.ee

Aivar Soomann - Arst

E-mail: aivar.soomann@viruhaigla.ee

Alla Gannošina - Kirurg

E-mail: alla@viruhaigla.ee

Reet Kuusik - Otorinolarüngoloogia (LOR)

E-mail: reet@viruhaigla.ee

Liivi Mitt - Günekoloog

E-mail: liivi@viruhaigla.ee

Õed

Marina Babii - Õendusjuht

E-mail: marina@viruhaigla.ee

055

Rutt Tiits

215

Nadezda Turapina

169

Juta Rooba

189

Irina Bindjugova

163

Nadezda Kapralova

110

Anne Kitt

227

Galina Lestšuk

063

Jevgenia Grigorjeva

077

Natalia Gavrilova

072

Maie Joonas

280

Erialaspetsialistid

Jane Tammearu - Füsioterapeut

E-mail: jane@viruhaigla.ee

Olesja Kuznetsova - Proviisor, toitumisnõustaja

Tugipersonal

Peeter Ülesoo - Majandusjuht, autojuht

161

Viivika Kruus - Tegevusjuhendaja

244

Jelena Ozerov - Peakokk

157